Renovime termo izolime te shtepijav dhe banesave..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi 15 Jan 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
KRYEJM KETO PUEN
BEJM RENOVIMINE BANESAVE DHE SHTEPIJAVE MBRENDA DHE JASHTE SI DHE IZOLIMINE TYRE ME STIROPOR I KRYEJM TE GJITHA DEKORIMET
GIPSI
KNAUFI
STIROPORI
AMSTRONG
GLETI
NGJYRA LAJM NE KETE NR 044-854-578 DHE 044-257-561 FLM PER MIRKUPTIM KLM
LAMINAT
RRYME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim