Rrethoja me gurë për Oborre!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AB-Coating SH.P.K 03 Qer 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
AB-Coating Sh.p.k bënë prodhimin e koshave të zinkuar për gurë sipas standarteve Europiane kundër korrozionit.
Ne bëjm prodhimin e koshave dhe montimin e gureve duke ju permbajte kerkesave të klientëve sipas dëshires së tyre.

Për më shumë vizitoni web faqen tonë www.abcoating-ks.com ose na kontaktoni ne:

Tel&Viber 044-291-570 ose Tel& Viber 049-251-248

Facebook: AB-Coating SH.P.K
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim