SHFAROS-KAKALAKA-KARRABISHTA ,BUBASHVABA,,SHUMEK..

Shitet nga: albani 11 Krr 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kompania porfesionale e dezinsektimit .
Shërbime shtëpiaku qe eliminon sistematikishte automatik te gjitha llojet e insekteve
Bubashvaba Bubagermanos
Gartojmë në shfarosjen e -Bubashvabave-,bubrrecave-,lulekuqen,-shumekembeshin-karrabishtat si dhe shume e shume insekte te tjera me Gel Amerikan ORIGINAL .
Nuk keni nevojë të lëshoni e as të levizni as gjë nga banesa se ne i vrasim ne menyre profesionale duke i ushqyer me preparatin helmues te cilin insektet vine dhe e lepinje me gjuhe e me pas ngordhin te gjitha
Pasojat dhe efektet tek insektetsi buba-shvaba-shumekembeshi-karrabishti-bubrreci KAKALAKA shihen brenda 20 minuta
Jap GARANCION dhe paret ua kthej nese vetem pak dilni te paknaqur Poashtu deri sote e ksaj dite nuk kam pas askund reklamacion apo qe ka pas nevoj te perseriti proceduren time
Nese kerkoni Vrases profesional te Bubave me pervoj 15 vjeqare e me qmim te LIRE atehere thirrni dhe ne jemi tek ju po te njejten dite çmimi i arsyshem 044-344-944 ose 049-81-29-29
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim