Sektorist/e - tetë (8) pozita

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Europrinty-Group 07 Pri 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Pozita: Sektorist/e - tetë (8) pozita

Qytetet: Pejë - 2 (pozita)
Prizren – 1 (pozitë)
Ferizaj – 2 (pozita)
Gjilan – 2 (pozita)
Gjakov-1 (pozitë)

Përgjegjësitë dhe Detyrat:

• Organizon mallrat nëpër rafte.
• Monitorim afatin e skadimit të produkteve dhe raportimin tek mbikëqyrësi
• Zbaton aktivitetet të përgjithshme të shitjes së produkteve për të cilat është përgjegjës/e
• Kujdesit për shërbim të klientëve
• Dhe detyra tjera të përcaktuar nga punëdhënësi
• Orar fleksibil të punës

KUALIFIKIMET PROFESIONALE

• Shkollim i Mesëm
• Eksperiencë pune
• Shkathtësi në menaxhim të problemeve
• Aftësi të punës nën stres dhe afate kohore
• Njohuri të mira në procedurat e kujdesit ndaj klientit
• Aftësi ndërpersonaleTë interesuarit mund të aplikojnë përmes adresës elektronik (e-mailit), duke dërguar CV-në në këtë adresë: leonora.g@europrinty.net.
ose ne njerën në pikat e Europrinty SH.P.K

Tel: 049-505-710 ose 049-556-000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim