Sherbime Pastrimi

Shitet nga: Aroma 03 Gsh 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kompania private për pastrimin e banesave *AROMA* nga Prishtina kryen pastrimin e banesave (ambientet e brendëshme shtëpiake), pastrimin gjeneral të banesave larjen dhe dezinfektimin e tepihave, kauqave, dritareve etj, me aparaturen e përsosur amerikane *KIRBY*. Tel 044/221963
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim