Sherbime pastrimi, mirembajtje dhe larje rrobash

Shitet nga: Aroma 10 Mar 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Sherbime Pastrimi
Kompania private për pastrimin e banesave *KIRBY* nga Prishtina kryen pastrimin e banesave (ambientet e brendëshme shtëpiake), pastrimin gjeneral të banesave larjen dhe dezinfektimin e tepihave, kauqave, dritareve, si dhe larjen e brendshme të veturave me aparaturen e përsosur amerikane *KIRBY*.


Larje hekurosje rrobash
Kompania “Kirby” me seli/dega në Dardani ka filluar edhe me sherbimin e radhës per larjen / tharjen dhe hekurosjen e rrobave, shërbimi kryhet gjatë ditës, brenda 8 orëve rrobat kthehen ne shtëpitë tuaja.

Mirëmbajtje të shtëpiave
Njëkohësisht kryen sherbime për mirëmbajtje të shtëpiave prej ores 07:00 deri në ora 20:00 shtatë ditë në javë , si: riparime, instalimet e rrymës ujit dhe pastrimin e gypave nga ujrat e zeza. Të gjitha sherbimet kryhen nga një staf profesional i cili rrespekton termine e aranzhuara me përpikmëri.

Na kontaktoni dhe binduni. Tel apo 044/221963 dhe 049/544005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim