Sherbime profesionale per CV, bursa, studime jas..

Shitet nga: Gjej Pune 16 Mar 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Keni planifikuar të konkuroni për punë? A e keni CV-në profesionale? A dini si shkruhet një letër motivimi që len mbresë të punëkërkuesi?

Shërbime tjera: mbushja e aplikacionit për konkurim për busa, studime jasht vendit dhe keshilla tjera!

+377 44 505 750
gjejpuneshpejt@gmail.com

Kompania jone është a gatshme të ju ndihmojë! Na kontaktoni!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim