Stuco raffaello 25 euro M2

Shitet nga: labinot 10 Maj 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
punoj stuco raffaello plaster stuco veneziano plaster si dhe punoj stilin gotik ne shtepija te veqanta per pershtatjen e mobiljeve po ashtu punoj piktura murale piktura sipas porosis qmimi sipas marrveshjes por bejm edhe kompenzimin edhe me vetura edhe me gje sende te tjera me percaktimin e vlerave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim