Teneqe punues Luboveci

Shitet nga: hysi 08 Mar 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
punojm te gjitha punet me llamarin me qmim te volitshum : ngjesum ulluk,mloja te kulmav,riparim dhe te gjitha punet me llamarin 35 Vite pervoj pune
numri i telefonit 044401452 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim