Urgjent Kerkoj pune.posedoj patent shoferin me k..

Shitet nga: urgjent 20 Mar 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
urgjent kerkoj pune qfar do pune qoft.kam provoj pune10vjet me kamion me kran dhe pirunar.mbaj familjen 7 antarshe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim