VENDE TE LIRA PUNE

Shitet nga: DYER PER GARAZHA 27 Jan 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
NTP"GLOBBUS" Prishtinë shpall konkurs per vende të lira pune:

4 – Mjeshtër për montimin e dyerve për garazha

Ofrojm vende pune ; Montera per dyer...

Kandidatet duhet te kan pervoj dhe njohuri per perdorimin e veglave te punes.

Te kan ndonji pervoj :

- ne montimin e dyerve ose

-dyerve per garazha ose

- punimin e dritareve nga alumini ose plastika ose

- axhustator ose

- konstrukcione metalike,etj.

Kandidatet qe tregojn aftesi te mira te punes do te vazhdojn me kontrate te punes per kohe me te gjate.

Dergoni nje pershkrim per shkollimin dhe pervojen e punes ne email : globbus2000@hotmail.com

Afati per aplikim deri me : 29-06-2014 - -
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim