Vend pune per 2 Agjent Telefonik me super pagë..

Shitet nga: Kranken 20 Pri 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punësojmë operator në Call Center.

Jemi kompani zvicerane e sigurimeve,nevojiten Call Agjent/e. Patjetër kërkohet : njohje e shkëlqyer e gjuhës gjermane ose kroate, komunikim i mirëfilltë, përgjegjësi për punën që bëni si dhe eksperienca të mëparshme në këtë fushë(Caktimi i termineve dhe akreditimi i klienteve te rinj).

Ofrojmë :Kontratë pune, pagë mujore fikse 400 Euro + proviozione. Iu mirëpresim.

Për informacione të mëtejshme mund të dërgoni Cv-ne tuaj në email :

krankencall@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim