Vend pune

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Quickly 13 Pri 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkojme te punesojme nje ndihmes kuzhinier ne restoranin e ushqimeve te shpejta ne Dardani. Quickly gjendet krah Procredit bank ne bulevardin Bill Clinton
. ofrojme kushte te mira te punes dhe orar te pershtatshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim