Vende pune ne një restoran ne qendër të Prishtinës

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Restoran 24 Mar 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
ofroj pun për dy vajza (banakiere dhe kamariere) ne një restoran në qender te prishtinës, dhe një picamen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim