Vende pune per Call Agent ne gjuhen gjermane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ena Calling 11 Shk 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kompania Ena call center eshte kompani e re ne tregun e call center ne Kosove si rrjedhim i rritjes se vazhdushme te saj kerkon te rekrutoj staf energjik dhe ambicioz per te realizuar qellimet e saj te biznesit.

Per kete ju ftojm te aplikoni : Call Agent

Kriteret qe duhet ti permbushin kandidatet jane:

Te njohin gjuhen gjermane

Te ken aftesi te mira komunikimi

Mosha : 20-35 vjeqar/e te gjith aplikantet do te hyn ne fazen e parazgjedhjes dhe ne fund presim qe nga te gjith aplikantet te pranohen 10 punojes


Te gjith te interesuarit duhet ti dergojn CV e tyre ne email adresen mergimkqiku@hotmail.com

Per informata me te hollsishme kontaktoni ne nr.044-478-847 dhe 049-305-532.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim