Villa Valboni kerkon 2kamarierë,2ndihmes kuzhini..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Villa Valboni 22 Pri 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Villa Valboni kerkon 2kamarierë,2ndihmes kuzhinier,2shankista , te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen ne tel.
044520336 dhe te na vizitojne ne lokalin e Villa Valbonit te liqeni i Badovcit te dielen dhe te henen me 25,26,27 prill .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim