kemi gjet puntore kemi kry pun flm merjep

Shitet nga: marketin 18 Shk 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
KERKOJ PUNTORE PER ZYRE MARKETINGU NE PRISHTIN
JU LUTEM NA SHKRUANI VETEM OFERTA SERJOZE
MOSHA NGA 18 DERI NE 40 VJEQ NUK KA AQ SHUM RENDESI MOSHA
VETEM TE JET PERSON I HAPUR ME KLIENT DHE TE KET GJUH BASHKPUNIMI
PER PAGES DO MIRREMI VESH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim