kerkoj puntore

Shitet nga: agjensioni_labi@hotmail.com 24 Mar 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoj nji referente ne agjension patunshmeris ne prishtine gjendinemi me lokacion ne dardani te santea kushtet per puntore duhet te ket shkollen e mesme dhe kumunitative me pale dhe komode per pranim palve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim