krkoj 2 puntor i cili din me ly vetura me shpric..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: glamur desing 13 Nën 00:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
2vend pune per lyrje te drasav me ngjyr me shpric sikur lyrja e veturave
puntoret duhen te jen te prishtines apo te rrethines qe shkaki te respektohet orari i punes
puntoret duhen te ken provoj pune sa i prket lyrjes me shpric
puntoret duhen te jen prej moshes 18-38 vjeq dhe te jen te ndergjeshum ne pun
mundeni te me kontaktoni edhe permes imelit apo ne viber
+37744248819 vibes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim