ofert pune per qender thirjesh. page fikse

Shitet nga: qender thirjesh 21 Pri 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoj 5 punetore qe flasin gjuhen italiane dhe 4 qe flasin gjuhen gjermane..
kete jave hapim nje qender thirjesh ne prishtine..
Call center e jona hapet per here te pare ne Kosove, page fikse.
te interesuarit mund te na kontaktojne ne kete numer 045966027
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim