rimorke per vetura

Shitet nga: Amiri metal 29 Qer 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
punojm kolica dhe gjithqka nga metali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim