shes skele dhe jap me qira

Shitet nga: Arben 18 Qer 02:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Shes skele te ardhura nga zvicrra jan te zinguara dhe jean te kompletuara per pun. Gjithsej jan 120rama me 600m2 qmimi i skeleve esht 10€M katror per informata ma te hollsishme kontaktoni ne ket numet 044103644
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim