Bejm ngjeshjen e temelav

Shitet nga: amer 15 Krr 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
bejme ngjeshjen e temelav tel 044767070 044814461
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim