Bejm rregullimin e oborreve dhe parqece

Shitet nga: Lulishte Dini 18 Mar 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Dhe gjithashtu shesim te gjitha llojet e pishave , luleve , drunjeve dekuruses etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim