Bejme rregullimin e kopshteve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ardi Garden 14 Mar 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Kopshtaria "Ardi Garden"
Bejme rregullimin dhe mirmbajtjen mujore te kopshteve.
Mbjelljen e pishave,lulave,drunjeve etj,
Po ashtu dhe bejme krasitjen e drunjeve.
Sterpikjen e drunjeve dhe te gjitha punet qe kan te bejne me gjelbrim
Te specializuar,me pervoj pune 40 vjeqare.
Kemi rekomandime nga disa organizata te huaja dhe vendore si: Ambasada e Amerikes,OSCE,ECLO,KpM,IPKO,World Wision etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim