Dalma drup

Shitet nga: mentor 19 Sht 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
bejm rregullimin e oborreve parqeve dhe vendeve tjera me kocka te llojeve te ndryshme .munde te bejme edhe kombinime ose kompenzime me vetura banesa etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim