Hamari

Shitet nga: Avdullah 15 Shk 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Shes hamarin shum i ruajtur me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim