Kocka - kubeza te betonit

Shitet nga: --TONI-- 16 Qer 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
bejme montimin dhe rregullimin e oborreve me kocka te betonit,ngjeshjen e temeleve dhe mirembatjen e oborreve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim