Kocka - kubeza te betonit

Shitet nga: --TONI-- 27 Pri 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
bejme montimin e kockave te betonit ,anesoreve si dhe ngjeshjen e temleve nr kont 044470329 viber pas ores 19 00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim