Kocka te betonit

Shitet nga: Beqa 16 Qer 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejme montimin e kockave te betonit mirembajtjen e oborreve ngjeshjen e temeleve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim