Kocka te betonit

Shitet nga: --TONI-- 16 Qer 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
bejme prodhimin dhe montimin e kockave,anesoreve si dhe beton te gatshem nr kont kontakt 044470329 si dhe viber pas ores 20 00 044470329 beqiri
045813019 edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim