Kocka te betonit

Shitet nga: gezim 16 Qer 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejme montumin e kockave te betonit,anesoreve,plloqave teraserit,rregullimin e parqeve,si dhe ngjeshjen e temeleve nr kontak: 044470329 dhe viber pas ores 19:00 045813019
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim