Kopshti AS

Shitet nga: Fitim Salihu 11 Shk 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Kryejm keto pune :
-Projektimin e Kopshteve
-Shtrimin e Trotoareve me Kocka Betoni , Gur Natyror
-Gjelbrimin , Mbjelljen e Barit , Luleve , Pemeve
-Rregullimin e Pushimoreve
Dhe Fontanave Sipas Porosise

-Shtypjen e Dheut neper Temele te Shtepive
Transportin e Zallit dhe Gureve

Kodra e Trimave , Prishitine Nr kontaktues : 044/405-418 - 049/405-418 ose 044/609-219

WWW.KOPSHTI.DE.TL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim