Mirembajtje dhe rregullim i oborreve.

Shitet nga: Nexhi 22 Mar 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Pranvera po troket ne dere, prandaj duhet te fillojm ti rregullijm oborret. Keshti qe une mund te Beje mirembajtjen, rregullimin dhe te gjitha punet qe lidhen me oborre dhe kopshte tuaja.
Mos hezitoni, kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim