NTSH Neziri

Shitet nga: Neziri 13 Dhj 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejm prodhimin dhe rregullimin e kubzave prej betonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim