Perpunim te kopshtit dhe tokes

Shitet nga: sami 27 Krr 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Të ,ndëruar kosumator ju njoftojmë rrethë shërbimeve të cila
Ne jemi një ndërmarrje e vogël me një staf profesional ofrojm keto sherbime
rregullimine sistemit te uitjes se parqeve : riciklimin e pishinave
rregullimin e shadervaneve .
montimin e te gjitha llojeve te pompave . punimet e ujit riciklimet shdervanin sistemin e ujitjes se gjelbrimit ne kompleksin perkujtoimor Adem Jashari ne prekaz i kemi kryer ne si staf ne kuader te firmes 100%design dhe jemi ende ne mirmbajtje te kompleksit.
po ashtu kemi edhe stafin e profesionalizuar te nxemjes qendrore
bejm edhe riparime .
marrim edhe kryrjen e objekteve te mdhaja
Konsumator të nderuar presim nga ju qe të na kontaktoni .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim