Rregullim i oborrit BINI COMERC

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BINI-COM 27 Mar 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Ndertimtari e Oborreve ,Kockave ,Parqeve te ndryeshme , rrugeve me zhavor etj.
te interesuarit kontakto ne NR : 044 686 707' 049 686 707 044 676380.,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim