Rregullimi i Oborreve

Shitet nga: Nuhaj 27 Pri 06:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejme rregullimin e oborreve ne pergjithesi ne baza profesionale me provoje shum vjeqare ne Gjermani.

1.montimin e kubzave
2.mbjelljen e barit
3.mbjelljen e drunjeve dekorativ
4.sistemin e ujitjes automatik&pik pik
5.punime te ndryshme me minibager etj.

Te gjitha per nje kopsht te bukur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim