Rregullimi i oborreve me kubeza betoni [kockave]

Shitet nga: Fontana3 02 Nën 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejme montimin dhe dizajnimin e kubzave te betonit,

dhe renovimin e tyre

FB info. : https://www.facebook.com/Fontana-3-1459154554387673/timeline/

049 848 001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim