Rregullimin e oborrev me KUBZA te betonit (KOCKA)

Shitet nga: AMER Dje 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejme montimin e kubzav te betonit dhe ngjeshjen e temelev . rregullimin e parqeve nivelizimin egarazhdave punoj.hapjen e kanaleve . me bager.etjTEL:044767070........044814461
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim