Tasa te lulav

Shitet nga: Doni 25 Jan 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

0,02 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Shesum tasa te luleve me shumic.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim