Ujitje automatike

Shitet nga: Ujitje 11 Gsh 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Ujitje automatike per kopshte dhe parqe.
Paisje Komplete, kontroller, valvola,rotore, etj,..
Gjejme zgjedhje per cdo kopsht si dhe mundesi servisimi kopshti ekzistues...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim