bejme shitjen e dheut per kopesht dhe qymyrit

Shitet nga: agroni 03 Jan 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
bejme shitjen e dheut per kopesht dhe qymyrit perngrohje.045982478
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim