nxemje qendrore

Shitet nga: Erzen 26 Jan 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
kryejm punet e nxemjes qendore me kompensime..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim