urgjent kerkoj ndertimtar per ndertim

Shitet nga: beni 15 Gsh 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
urgjent kerkoje ndertimtar per ndertimin e disa objekteve,ndertim te vrazhd.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim