Bashkpunim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: proteina 21 Nën 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
Kam nje depo 150m2 posedoj licencen per importimin e paisjeve dhe produkteve farmaceutike 5vjeqare per momentin nuk jam duke e shfrytzuar.nese i duhet dikujt me kontakto +377 44 889 662.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim