Mbajtja e librave te kontabilitetit

Shitet nga: valon 25 Dhj 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
Ofrojme keto sherbime:
- Regjistrimi i bizneseve
- Konsultime biznesore
- Mbajtjen e librave te kontabilitetit
- Auditim
- Plane biznesore

Oferta e muajit: Per bizneset e sapohapura mbajtja e librave te kontabilitetit 3 muaj falas.

Ofrojm sherbime profesionale te Kontabilitetit per biznese te vogla dhe per biznese te medha (me TVSH)

Jemi te Certifikuar nga Shoqata e Kontabilisteve dhe Auditoreve te Kosoves SCAAK per ofrimin e sherbimeve te Kontabilitetit.

Kontaktoni ne numrat e tel.
049390060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim