Ofrojm sherbime profesionale te Kontabilitetit

Shitet nga: Astrit 18 Tet 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
Ofrojm sherbime profesionale te Kontabilitetit per biznese te vogla dhe per biznese te medha (me TVSH)

Jemi te Certifikuar nga instituti i licencuar KAF per ofrimin e sherbimeve te Kontabilitetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim