Ofrojme sherbime kontabiliteti

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kontabilitet Biznesi 22 Nën 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
Kontabilitet Biznesi ofron sherbime kontabiliteti:
1.Regjistrimi i bizneseve
2.Konsultime biznesore
3.Mbajtjen e librave te kontabilitetit
4.Pergatitjen e pasqyrave financiare
5.Auditim
6.Trajnime dhe kurse te kontabilitetit
7.Plane biznesore
8.Mbylljen e bizneseve

Te interesuarit per keto sherbime kontabiliteti te paraqiten ne numrin e telefonit 045 565 457
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim