Perkthime, Shkrime Akademike, Projekte

Shitet nga: Ide per biznese 30 Nën 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
I njoftojm te gjithe te interesuarit qe ofrojme sherbime te ndryshme:
- Perkthime Anglisht/Shqip
- Punime te Shkrimeve Akademike per fakultet/pune
- Punim te Projketeve/Prezentimeve per fakultet/pune
- Shkrimi i CV dhe Leter Motivuese
Per me shume informata na kontaktoni ne: 044695562 ose ne Facebook: Ide per Biznese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim